Inzerce na portálech, které spravuje reklamní agentura W-Media.cz, je pro nás způsob, jak efektivně oslovit nové zákazníky. Oceňuji zejména flexibilní a vstřícný přístup agentury k umístění naší reklamy na svých plochách.

Stanislav Petýrek, Sixense s.r.o.

Ve spolupráci s W-Media.cz jsme dokázali oslovit velké množství zákazníků za příznivou cenu. Naše produkty Wedos.com, Pojištění.cz a Vaše-Stavba.cz tak získaly náskok před konkurencí.

Josef Grill, Wedos a.s.

Blesková kampaň na míru našim potřebám přesně zasáhla cílovou skupinu a dlouhodobě zvedla prodeje našich produktů.

BBG s.r.o.

S Kouzelnou půjčkou spolupracujeme v oblasti affiliate marketingu a je zapojena v naší affiliate síti JoxCash.com. Naši publisheři přivádějí kvalitní půjčkové leady.

Kouzelnapujcka.cz

CrediOn.cz je zapojen v naší affiliate síti JoxCash.com.

CreditOn.cz

Pro pojišťovnu AXA jsme připravovali výkonnostní kampaň na produkt Životní pojištění.

AXA pojištovna

Pro firmu IN PCE s.r.o. jsme připravovali kompletní eshop na míru postavený na Prestashopu. Další náplní bylo plnění eshopu, optimalizace, affiliate program, PPC reklama a komplexní marketingový plán.

Ing. Michal Vašák, IN PCE s.r.o.

Eshop doplnkynamoto.cz jsme zapojili do naší affiliate sítě a stal se velmi úspěšnou kampaní pro partnery v síti. Eshopu se díky tomu zvýšily obraty.

Radek Fiala, Doplnkynamoto.cz

Elyland díky W-Media s.r.o. odstartoval největší kampaň na svou online hru v České Republice. Menší kampaně probíhaly také v Německu a na Slovensku.

ELYLAND INVESTMENT COMPANY LIMITED

S Ubisoft spolupracujeme na affiliate bázi. Hry The Settlers Online a Anno Online jsou zapojeny v naší affiliate síti.

Ubisoft Entertainment